Modern mimari anlayış

Evinizin güzelliği sizinle hayat bulacak

Avrupa Konutları Başakşehir Projesi

72.706 m2 arsa üzerinde 244.325 m2 inşaat alanına sahip Avrupa Konutları Başakşehir Projesi; aileniz ile birlikte mutlu günlere uyanacağınız bir proje.

3 parselden oluşan projemizin %80’i peyzaj düzenleme alanı olarak tasarlanmıştır. Toplam 11 blok, 941 daire ve temel ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız 27 dükkan ile size yeni bir yaşam alanı vadediyoruz.

Projemize komşu ve yürüme mesafesindeki okullar sayesinde, çocuklarınızı daha iyi bir gelecek bekliyor.

Bugüne kadar tutmuş olduğumuz “kaliteli, mutlu ve huzurlu yaşam” sözümüzü Avrupa Konutları Başakşehir Projesi ile devam ettirecek olmanın onurunu yaşıyoruz.

Vaziyet Planı

Avrupa Konutları Başakşehir Projesi’nin yaşam kalitenizi arttıracak modern mimarisi ile mutlu yarınlara bir adım daha yakınsınız.

Bu modern mimariyi tamamlayan yeşil alanlar ve süs havuzları sayesinde, hem sizler hem de çocuklarınız huzuru bulacaksınız.

Avrupa Konutları Başakşehir Projesi - Vaziyet Planı
Avrupa Konutları Başakşehir Projesi Lokasyonu

Proje Lokasyonu

Bir dedenin, torununa söz verdiği o karne hediyesinin samimiyeti ile çıktık yola… Sadece binlerce insanı hayallerindeki yuvaya kavuşturmak değil onlara huzurlu yaşam alanları tasarlamak en büyük hedefimiz oldu.

Başardık…

Erkenden evini teslim ettiğimiz ailelerin sevincini gördük, oğluna söz verdiği arabayı alan babanın gururunu yaşadık. Bir terfi sevinci gibiydi, satış ofisimizden elinde anahtarı ile ayrılan ailelerin gülüşünü görmek. Parklarımızda, sosyal alanlarımızda sevinçle oyun oynayan çocukların neşesi, neşemiz oldu.

Bugüne kadar sözümüz bir oldu. Şimdi yine Avrupa Konutları Başakşehir’de size yeni bir yaşam sözü veriyoruz. Rahatça işinize gitmeniz için metroya, 3. Havalimanı’na ve 3. Köprü’ye yakın alanı seçtik.

Güvenli, huzurlu ve mutlu yuvanızı kurun diye; biz çok çalıştık ve çalışıyoruz. Çünkü biz; bu toprakların insanlarından öğrendik söz vermenin kıymetini.

Yukarıda paylaştığım kişisel verilerin, ARTAŞ İNŞAAT A.Ş tarafından kişisel verilerin korunması hakkında bilgilendirme, aydınlatma metni kapsamında gayrimenkul ürün ve hizmetleriyle ilgili bana özel fırsatlar geliştirilebilmesi, hizmetlere ve ürünlere yönelik tanıtım faaliyetleri, planlama, istatistik ve müşteri memnuniyeti çalışmaları yapabilmesi için işlenmesini, iletişim çalışmalarında kullanılmasını kabul ediyorum.

Huzur dolu bir yaşamda yerinizi alın

Avrupa Konutları Başakşehir’de ihtiyacınızı karşılayacak konut tiplerini tanımak, kişiye özel ödeme seçeneklerini öğrenmek ve uzman danışmanlarımızla görüşmek için formu hemen doldurun.

Satış Ofisi:

Kayabaşı Mah. Kayaşehir Bulvarı, No:55/E Başakşehir / İstanbul

Telefon: 444 3825

E-posta: info@avrupakonutlari.com.tr

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı

Emlak Konut

Artaş Grubu